Skład ekipy

Aleksandra Łączna

Inżynier materiałoznastwa na Politechnice Poznańskiej. W AKMie od 2019 roku i od tego czasu pogłębia swoją pasję do misji. Uczestniczka doświadczenia misyjnego Lublin 2020 i Krosno 2021.

Zawsze chętna do poznawania nowych ludzi. Lubiąca spontaniczne wypady – zwłaszcza te w góry, mająca wiele zainteresowań. Nigdy nie pogardzi dobrą nutką, zwłaszcza taką przy której można trochę potańczyć. Jej jedno z głównych pragnień to ZBAWIENIE! Z ciekawostek – cały czas stara się oduczyć szybkich drzemek w ciągu dnia i nocy, gdy sesja ponagla lub inne pilne sprawy są do załatwienia. Niestety…. różnie wychodzi 

Emilia Grzybowska

Studentka Dialogu i doradztwa społecznego na UAM na Wydziale Teologicznym. W AKMie jestem od maja 2021.

Od zawsze byłam ciekawa drugiego człowieka, stąd pojawiło się we mnie pragnienie misji. Uwielbiam podróżować i robię to zawsze gdy mam ku temu okazję, robię amatorsko zdjęcia, kupuję dużo swetrów w lumpeksach. Chciałabym wyruszyć w dziką podróż dookoła świata, ale na ten moment staram się szukać swojej misji tu i teraz.

Anna Gorzelana

Pochodzę z parafii pw. Ducha Św. w Zielonej Górze, gdzie zostałam ochrzczona i tam rozpoczęła się moja tożsamość misjyjna. Zawodowo jestem studentką, „studo” (czyli z łac. staram się, próbuję; sic!) teologię na III roku oraz dialog i doradztwo społeczne na roku drugim. W AKM-ie angażuję się od kwietnia 2021.

Zawsze to jest takie trudne – napisanie o sobie! Lubię wszak robić rzeczy p R z e R ó Ż N e, niezwykle cenię sobie nowe przygody, doświadczenia i odkrycie kolejnego odcienia na palecie piękna tego świata. Misje naturalnie musiały się wyłonić zza horyzontu niezwykłości w pewnym momencie mego życia. W wolnych chwilach wycinam z gazet kolaże, czytam/ piszę wiersze, rozsyłam memy albo pędzę na rowerze spóźniona na spotkanie z ludźmi – bardzo, bardzo lubię ludzi. No ale bezkonkurencyjnie moją największą pasją jest Pan Bóg, chwała Jemu.

Katarzyna Jankowska

Studentka III roku Stosunków Międzynarodowych, uczestniczka 2 doświadczeń misyjnych w Polsce: Lublin 2020 i Krosno 2021. W AKMie od października 2019 r.

Kocham kawę i czekoladę pod każdą postacią. Ponadto uwielbiam zarówno słodycze, przyjmie je w każdej ilości, jak i sport, chociaż podobno te dwie rzeczy są ze sobą sprzeczne… Lubię aktywnie spędzać czas, jednak czasem chętnie zaszyję się pod kocem z książką, kawą i dużą ilością słodyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *